Rüübates oma päeva esimest kohvisõõmu ja nautides selle imelist aroomi, kas oled mõelnud, millise teekonna on läbinud kohvioad jõudmaks sinu tassi? 

Meie Renardis tahame  võtta ette kujuteldava reisi selle teekonna avastamiseks. Püüame ära käia troopikavööndis, kuumas Aafrikas ja Ladina-Ameerikas, äkki isegi Aasias, näha neid kohti, kus kohvipuu päriselt kasvab, puhuda juttu nende inimestega, kes seotud kohvi kasvatamisega ja kes tunnevad kohvipuud läbinisti. Tahame tutvuda kohviahela kõikide lülidega ja küsida kõiki küsimusi, mis töö käigus tekkinud. Plaanime minna kohviga peensuste ja molekulideni, keemiliste protsessideni ja meditsiiniliste nüanssideni. 

Selle kõige jaoks teeme loengute, workshoppide, cuppingute, filmiõhtute ja muidu toredate kokkusaamiste sarja nimega Renardi Akadeemia27. september
- Renardi Akadeemia avaüritus. Filmiõhtu (armastuskiri kohvile - A Film About Coffee) ning sensory cupping (maitsmis- ja haistmismeelte testimine)

17. oktoober - kohtumine Costa Rica kohvifarmeriga ja Costa Rica kohvide cupping

14. november - Eesti kõige legendaarsem botaanik Urmas Laansoo räägib kohvipuudest, kohvipuu sortidest ja kasvutingimustest ning kohvipuude tulevikust. Arabica vs Robusta cupping.